אודות

ברוכים הבאים למרכז לגבייה לועד הבית

לא אחת נתקלים אנשים פרטיים המשמשים כנציגי ועד הבית בבניין משותף בחובות המגיעים להם באופן חוקי מסרבני תשלום ואין בידם את הידע, הזמן והמשאבים לגבות את החוב. המרכז לגבייה מאגד פעילות של עורכי דין, גובים מקצועיים ושליחים משפטיים אשר פועלים לגביית החובות, דרך הערכאות המשפטיות המתאימות ובלשכות ההוצאה לפועל.

המרכז לגבייה מספק שירותי גבייה ושליחויות משפטיות לועדי בתים משותפים. כאמור העיסוק המרכזי של המרכז לגבייה הינו גביית חובות בגין תשלומי ועד בית שלא שולמו. בישראל ישנם אלפי מקרים מדי שנה של אי תשלום מסי ועד בית ואנו מתמחים בתחום זה.

המרכז פועל  ומספק שירותי גבייה בפריסה ארצית, נציגנו מגיעים לכל בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפועל.

שאלות נפוצות


שותפים עסקיים

 
ועד הבית
"ועד הבית" הוא המדריך האולטימטיבי לוועדי בתים בישראל. יש בו את כל מה שאתם צריכים לדעת: איך לנהל נכון את הבית המשותף, איך לתחזק אותו ואיך לשפר את איכות החיים בין ארבעת הקירות שלכם. הספר מוגש חינם ומטרתו להקל עליכם את החיים – ועד הבית ודיירים כאחד.

 
 
שכנים – תשלום ועד בית בכרטיס אשראי

אתר שכנים מאפשר את ניהול ועד הבית באופן דיגיטלי. המערכת מאפשרת קבלת תשלומי ועד בית בכרטיס אשראי, מערכת ניהול תשלומים וקבלות דיגיטליות לוועד הבית, והכל באופן פשוט, קל וידידותי למשתמש.

המדריך לניהול הבית המשותף

"ועד הבית" הוא אתר אינפורמטיבי לוועדי בתים בישראל. יש בו את כל מה שאתם צריכים לדעת: איך לנהל נכון את הבית המשותף, איך לתחזק אותו ואיך לשפר את איכות החיים בין ארבעת הקירות שלכם. התוכן שבאתר מוגש חינם ומטרתו להקל עליכם את החיים – ועד הבית ודיירים כאחד.

V.I.P פלוס – ניהול בתים משותפים

VIP פלוס מנהלת בתים משותפים ומספקת ללקוחותיה מגוון רחב של שירותים ביניהם, ניקיון יסודי של המבנה, ניהול המבנה ואחזקתו, שירותי גינון ותכנון גינות, ביצוע עבודות תיקונים קלות, שירותי גביה הנהלת חשבונות טיפול בסרבני תשלום, ביטוח לבית המשותף ועוד.

 

פוזיטיבי