אודות

ברוכים הבאים למרכז לגבייה לועד הבית

 

לא אחת נתקלים אנשים פרטיים המשמשים כנציגי ועד הבית בבניין משותף בחובות המגיעים להם באופן חוקי מסרבני תשלום ואין בידם את הידע, הזמן והמשאבים לגבות את החוב. המרכז לגבייה מאגד פעילות של עורכי דין, גובים מקצועיים ושליחים משפטיים אשר פועלים לגביית החובות, דרך הערכאות המשפטיות המתאימות ובלשכות ההוצאה לפועל.

 

המרכז לגבייה מספק שירותי גבייה ושליחויות משפטיות לועדי בתים משותפים. כאמור העיסוק המרכזי של המרכז לגבייה הינו גביית חובות בגין תשלומי ועד בית שלא שולמו. בישראל ישנם אלפי מקרים מדי שנה של אי תשלום מסי ועד בית ואנו מתמחים בתחום זה.

 

המרכז פועל  ומספק שירותי גבייה בפריסה ארצית, נציגנו מגיעים לכל בתי המשפט ולשכות ההוצאה לפועל.

שאלות נפוצות


שותפים עסקיים

אבני אחזקות - ניהול ואחזקת מבנים

החברה מתמחה בניהול אחזקת מבנים ברמה איכותית ובהתאם לתקן הישראלי, מחזיקים בתעודת ניהול אחזקת מבנים המחייבת בחוק לנותני שירותי אחזקה בבניינים.

החברה פועלת באזור גוש דן ומספקת את כלל שירותי התחזוקה הנדרשים לבניין מגורים או משרדים, בין היתר שירותי ניקיון כולל פוליש וניקיון לאחר בנייה, תחזוקת גינות כולל עיצוב והקמה, שירותי אב בית הכולל סיורים יזומים לאיתור תקלות ופתרונן וזמינות והענות לקריאות בעת הצורך וטיפול מקצועי במערכות מים, אש וגנרטורים כולל אישורים מתאימים ונדרשים לפי תקן.

 

 

גורדי שחקים - ניהול ועדי בתים

חברת גורדי שחקים מספקת שירותי ניהול מבנים לבתים משותפים ובנייני מגורים - תחזוקה וניהול כתוספת או כתחליף כולל ומושלם לוועד הבית המנהל את הבניין.חברת גורדי שחקים פועלת באזור הצפון ולה ניסיון של למעלה מעשר שנים בניהול ועדי בתים.

 

 

 

 

שכנים - תשלום ועד בית בכרטיס אשראי

אתר שכנים מאפשר את ניהול ועד הבית באופן דיגיטלי. המערכת מאפשרת קבלת תשלומי ועד בית בכרטיס אשראי, מערכת ניהול תשלומים וקבלות דיגיטליות לוועד הבית, והכל באופן פשוט, קל וידידותי למשתמש.

 

 

 

 

המדריך לניהול הבית המשותף

"ועד הבית" הוא אתר אינפורמטיבי לוועדי בתים בישראל. יש בו את כל מה שאתם צריכים לדעת: איך לנהל נכון את הבית המשותף, איך לתחזק אותו ואיך לשפר את איכות החיים בין ארבעת הקירות שלכם. התוכן שבאתר מוגש חינם ומטרתו להקל עליכם את החיים - ועד הבית ודיירים כאחד.